Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

V Amosu se nenudíme!

Už to bude 14 dní, co jsme byli nuceni vzhledem k epidemii zrušit kroužky a zájmové útvary. SVČ Amos se ponořilo do ticha, ale činnost našich pracovníků a pedagogů je v plném nasazení.
Pedagogové se těší na léto, kdy se opět sejdou s dětmi a užijí si společně prázdniny, proto se systematicky připravují a vytváří zajímavý program na příměstské tábory. Nezapomíná se rovněž na celoměstskou dětskou soutěž PRÁZDNINY 2020. Rádi vás všechny na této akci uvidíme. Těžké období musíme všichni přečkat! Proto, když nemůžete vy k nám, přicházíme za vámi s nabídkou "Aktivit pro rodiče s dětmi". Tento soubor najdete na našich stránkách www.svcamos.cz v levé záložce. Zde si každý může vybrat dle svého zájmu kreativní činnost, sportovní aktivity, nebo hry a zábavu. Návody na využití volného času jsou průběžně doplňovány.
Vzhledem k absenci našich dětí, jsme se zaměřili na zútulnění, dovybavení našich učeben a tanečních sálů. I sklepní prostory došly k renovaci - vytvořili jsme nový prostor pro kroužek Výchova a výcvik psů.
S prvními paprsky sluníčka a oteplením jsme se vrhli i na údržbu naší zahrady - zastřihávání keřů a shrabování listí a hlavně k úpravě terénu pro nové dřevěné prodejní stánky, které jsme pořídili z projektu "Kaj indži inači - u nas po našymu. Lidová kultura Těšínského Slezska". Stánky bychom rádi nainstalovali v letním období, ať nám slouží k dalším zahradním akcím.
Sledujte další informace a náměty na našich stránkách a facebooku.

Kód 197504
Název V Amosu se nenudíme!
Termín konání 16.03.2020 08:00 - 30.04.2020 23:00
Místo konání SVČ - středisko volného času Amos,Český Těšín, Frýdecká 32
Hlavní vedoucí Eva Juricová, Mgr.