Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

O nejkrásnější velikonoční vajíčko

Milí rodiče, milé děti,

jste doma a nevíte co s volným časem?

Blíží se velikonoce, domy se pomalu zaplní velikonoční výzdobou. Zdobení vajíček je jednou z kreativních činností, kterou se mohou zabavit nejen děti, ale i rodiče.

Rozhodli jsme se proto vyhlásit soutěž "O nejkrásnější velikonoční vajíčko". Jak na to? Vyrobte jakoukoli technikou velikonoční vajíčko - fantazii, technice, materiálu a velikosti se meze nekladou. Své vyrobené vajíčko vyfoťte - jpg - přiložte krátký výrobní postup, zařaďte za kterou kategorii vajíčko soutěží a odešlete na adresu: sarka.godulova@svcamos.cz, do středy 15. dubna 2020.

Nejkrásnějších vajíčka - jejich fotografie - budou zveřejněny na facebooku SVČ Amos. 3 výherci každé kategorie budou odměněni. Ostatní vajíčka budou prezentovány v naší fotogalerii na www.svcamos.cz.

Kategorie:
I. kategorie - předškolní děti - děti, které navštěvují MŠ
II. kategorie- žáci I. stupně ZŠ
III. kategorie - žáci II. stupně ZŠ
IV. kategorie - rodiče s dětmi

Odesláním fotografie dáváte souhlas se zveřejněním fotografie výrobku.

Těšíme se na vaše výrobky. SVČ AMOS

Kód 198167
Název O nejkrásnější velikonoční vajíčko
Termín konání 25.03.2020 10:00 - 15.04.2020 12:00
Místo konání SVČ - středisko volného času Amos,Český Těšín, Frýdecká 32
Hlavní vedoucí Šárka Godulová
Věková skupina 2-99 let