Novinky

11.05.2020 Kroužky otevřeny v omezeném režimu

Vážení rodiče, od 11.5.2020 jsou v SVČ Amos otevřeny kroužky v omezeném režimu. Prosíme rodiče, aby si přečetli své emaily s informacemi. Veškeré dokumenty jsou zveřejněny na www.stránkách v odkazu Program akcí.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Během měsíce května zveřejníme upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce. Najdete je: www.svcamos.cz --> Kroužky 2019/2020 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Nové logo SVČ Amos

11.03.2019
Od 1. 4. 2019 se bude Středisko volného času Amos prezentovat novým logem. Dovolte nám ho představit.
Nové logo ztvárňuje vše, co naše činnost obsahuje.  Na první pohled se jeví jako puzzle, které představuje logiku a učení, pro někoho také zábavu. Po chvilce koukání zjistíte, že můžete spatřit zvířátko, např. neposednou pandu nebo mývala plného radosti a pohybu, osoby sedící u stolu, či taneční pár.  Je plné barev a kreativity. Logo je sice obecné, ale každý si v něm najde to své. Díky textu, který je namalován jakoby tahem štětcem, dostává logo větší hloubku a myšlenku všeobecné kreativity.