Novinky

24.06.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Dne 24.6.2019 pokladna z důvodů dovolených uzavřena. Děkujeme za pochopení

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Městské kolo sólových recitátorů a dětských divadel

14.03.2019 V úterý 12. 3. 2019 se v kinosále ZŠ Pod Zvonek na ul. Slovenská sešlo 38 sólových recitátorů všech základních škol a z víceletého gymnázia v Českém Těšíně. Soutěžilo se ve 4 kategoriích.
Tříčlenná odborná porota hodnotila přirozenost dětského projevu, vybavenost recitátora, uměleckou hodnotu textu a celkovou úroveň projevu.
Zvyšující se úroveň recitátorů potvrzuje i to, že nebylo jednoduché vybrat z přihlášených dětí 2 nejlepší z každé kategorie, kteří postupují do okresního kola. 
    Tentýž den v dopoledních hodinách proběhla městská přehlídky divadel. Letos byly přihlášeny dva divadelní soubory – DS Bum Trach ze ZŠ s polským jazykem vyučovacím a Klubáci s.r.o ze ZŠ Kontešinec. Velmi hezká vystoupení představilo 27 mladých hereckých talentů.
 
Děkuje všem pedagogům za pomoc při přípravě žáků a postupujícím držíme palce v okresním kole. Blahopřejeme.