Novinky

24.06.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Dne 24.6.2019 pokladna z důvodů dovolených uzavřena. Děkujeme za pochopení

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Den Země

16.04.2019 Pro žáky a děti jsme měli připravené různé stánky zaměřené na životní prostředí, ve kterých získali možnost dozvědět se zábavnou a hravou formou nové a zajímavé informace o zdravé výživě, jak třídit odpad a kam daný odpadkový materiál vyhazovat. Nově si žáci a děti zaseli bylinky, které si poté odnesli sebou. Na celé akci se podílela Albrechtova střední škola, která připravila stánky s různou tématikou jako například: poznávání luštěnin, úvod do světa čaje a ochutnávky, poznávání hornin, informace o fungování přírody kolem nás a o tom, jak efektivně zacházet s materiály. Další organizací, která nesměla chybět, byla organizace  TRIANON. Pro děti si připravila zajímavou přednášku o nahlédnutí do útrob počítače, jaké materiály obsahuje a jak je správně vytřídit.

Celá akce se vydařila a my mnohokrát děkujeme všem organizacím za skvělou spolupráci. Také děkujeme za návštěvu všem účastníkům.