Novinky

24.06.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Dne 24.6.2019 pokladna z důvodů dovolených uzavřena. Děkujeme za pochopení

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Pálení čarodějnic

27.04.2019 Ve SVČ Amos proběhlo 27. 4. 2019 Pálení čarodějnic. Pro děti bylo na zahradě SVČ  připraveno 5 soutěžních stanovišť – z toho byly 3 stanoviště sportovní a 2 kreativní. K dispozici děti měly i nesoutěžní stanoviště s nafukovacími hrady.

Letos byl pro děti, jako překvapení, přivezen dřevěný kolotoč, který měl velký úspěch. Děti přijela navštívit i paní s cukrovou vatou a popcornem.  Akce byla provázena mluveným slovem a tanečními vstupy Jany Hollé, pro tancechtivé účastníky.  Společným průvodem jsme doprovodili čarodějnici k ohni, kde byla upálená a tím jsme vyhnali vše zlé.

I přes nepřízeň počasí, které akci doprovázelo, se vše zdárně vyvedlo. Děkuji všem spolupracovníkům, externistům i účastníkům za dobře vykonanou práci a pohodový průběh akce.
A příští rok se na vás budeme opět těšit.


Více fotek najdete vlevo v sekci - fotogalerie.