Novinky

04.09.2019 POZOR!

Vážení rodiče, upozorňujeme na změnu dne konání kroužku. Angličtina pro předškoláky – STŘEDA - 15,30 – 16,30 hod. Angličtina pro děti 1. – 3. Třída – STŘEDA – 16,45 – 17,45 hod. Irský step – PONDĚLÍ – 17,30 – 19,00 hod. Čas konání zůstává stejný! Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Pálení čarodějnic

27.04.2019 Ve SVČ Amos proběhlo 27. 4. 2019 Pálení čarodějnic. Pro děti bylo na zahradě SVČ  připraveno 5 soutěžních stanovišť – z toho byly 3 stanoviště sportovní a 2 kreativní. K dispozici děti měly i nesoutěžní stanoviště s nafukovacími hrady.

Letos byl pro děti, jako překvapení, přivezen dřevěný kolotoč, který měl velký úspěch. Děti přijela navštívit i paní s cukrovou vatou a popcornem.  Akce byla provázena mluveným slovem a tanečními vstupy Jany Hollé, pro tancechtivé účastníky.  Společným průvodem jsme doprovodili čarodějnici k ohni, kde byla upálená a tím jsme vyhnali vše zlé.

I přes nepřízeň počasí, které akci doprovázelo, se vše zdárně vyvedlo. Děkuji všem spolupracovníkům, externistům i účastníkům za dobře vykonanou práci a pohodový průběh akce.
A příští rok se na vás budeme opět těšit.


Více fotek najdete vlevo v sekci - fotogalerie.