Novinky

04.09.2019 POZOR!

Vážení rodiče, upozorňujeme na změnu dne konání kroužku. Angličtina pro předškoláky – STŘEDA - 15,30 – 16,30 hod. Angličtina pro děti 1. – 3. Třída – STŘEDA – 16,45 – 17,45 hod. Irský step – PONDĚLÍ – 17,30 – 19,00 hod. Čas konání zůstává stejný! Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Mozaika

21.05.2019 .
Letošní ročník Mozaiky byl významný tím, že jsme si společně připomenuli 70 let založení DDM dnes Střediska volného času Amos.
 
Přehlídka nabízela nejen pestrou škálu zájmových aktivit, které nabízíme, ale zejména společná vystoupení všech dětí, které se s chutí a aktivně podílely na přípravě programu a následně na  jeho prezentaci.
 
Komponovaný program vyplnilo 230 vystupujících, kteří pečlivě se svými pedagogy připravili krásná taneční, sportovní i herecká vystoupení.
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem externím pracovníkům za přípravu dětí na Mozaiku, za celoroční práci, kterou na Středisku volného času Amos odvádějí.
Děkuji vám za ochotu, starostlivost a péči, kterou věnujete ve svém volném čase dětem.
Velké poděkování patří i mým kolegům, kteří se postarali o hladký průběh celé akce.
Fotky naleznete v sekci fotogalerie.