Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Pohár starostky

04.12.2019 Pohár starostky města Český Těšín.
V letošním roce probíhá již 25. ročník celoměstské soutěže „Pohár starostky města Český Těšín“. Jedná se především o sportovní soutěže vyhlašované MŠMT a AŠSK pro kategorie I - V. Středisko volného času Amos je hlavním pořadatelem soutěží v rámci našeho města. Do tohoto poháru je přihlášeno pět základních a pět středních škol z našeho města. Soutěže probíhají během školního roku, od září do května. Školy sbírají během celého roku body za daná umístění v soutěžích a v červnu probíhá celkové vyhlášení škol.

Máme za sebou již mnoho soutěží jak základních, tak středních škol. Naše školy také postupují na okresní, krajská a republiková finále, kde s velikým nasazením a zdravou bojovností reprezentují naše město. 12. listopadu jsme v Českém Těšíně pořádali okresní kolo v basketbalu chlapců středních škol, kde nás reprezentovaly dvě školy z Českého Těšína. Krásné třetí místo vybojovali naši sportovci z Polského gymnázia im. Juliusza Słowackiego.
 
Chtěl bych tímto velmi poděkovat vedení města Českého Těšína, že již 25 let finančně podporují sportovní soutěže a žáci základních a středních škol takto mohou porovnávat své sportovní dovednosti v daných sportech. Obrovské díky patří také kantorům, kteří s velkým úsilím připravují své svěřence na danou sportovní disciplínu.
 
Adam Chalupa
pořadatel Poháru starostky
SVČ Amos