Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Informace pro rodiče

09.03.2020 Vážení rodiče,
vzhledem k epidemiologické situaci a doporučení Ministerstva zdravotnictví, Krajské hygieny MSK a Moravskoslezského kraje v Ostravě apelujeme zejména přímo na účastníky zájmového vzdělávání a rodiče, kteří se se svými dětmi vrátili z Itálie a jiných rizikových oblastí, abyste po dobu následujících 2 týdnů nenavštěvovali kroužky a akce SVČ Amos a zároveň minimalizujte kontakt s ostatními lidmi. Informujte prosím příslušné pracovníky SVČ Amos o této skutečnosti.
Dále upozorňujeme, že pokud vedoucí kroužku zjistí příznaky nachlazení u některého z dětí, bude okamžitě kontaktovat rodiče a dítě bude z kroužku posláno domů. Tímto prosíme rodiče o spolupráci, pokud vidíte na svém dítěti příznaky i mírného nachlazení, neposílejte ho na kroužky ani na akce.!!
Vedení SVČ Amos Český Těšín oznamuje, že ve všech zájmových útvarech, soustředěních, příležitostných akcích a soutěžích, budou realizována opatření, která jsou navržena v dokumentech Krajské hygienické stanice MSK, Moravskoslezského kraje v Ostravě.
Naše zařízení je pravidelně dezinfikováno a vybaveno dávkovači mýdla s dezinfekčním prostředkem. Poučte, prosím, děti o důležitosti správných hygienických návyků.
 
Děkujeme za pochopení a spolupráci.                                                  Vedení SVČ Amos Český Těšín