Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Klub 55+

PŘIPRAVOVANÉ AKCE PRO ČLENY KLUBU 55+:
 
Naši milí klubáci,
 
ocitli jsme se v situaci, kterou nikdo nečekal a klubový program, který se nám krásně rozjížděl, je přerušen. Plánované akce v letošním jarním období přesuneme na podzim nebo jiný vhodný termín. Věříme, že z této situace vyjdeme všichni ve zdraví a těšíme se na setkání s vámi.
 
Začínáme se přizpůsobovat a hledat řešení, jak být s vámi i nadále v kontaktu.
Blíží se k nám velikonoční svátky a k nim připravujeme akci Vítání jara v online verzi. Na našich FB stránkách v příštím týdnu najdete různá videa a návody vázané k velikonočním zvykům.
 
Můžete však začít již teď, kdy se můžete zapojit do tvorby velikonočních kraslic. Nafoťte vaše kraslice, které jsou zdobené jakoukoliv technikou, kterou umíte. Nebo se nechte inspirovat návody, které naleznete na web stránce svcamos.cz (záložka Aktivity pro rodiče s dětmi - krativní činnosti). Rovněž můžete nafotit vaši velikonoční výzdobu bytu či domu, velikonoční pokrm, který uvaříte, upečete, připravíte, nebo cokoliv jiného vámi vytvořeného a související s velikonocemi.
 
Fotografie posílejte od teď až do konce velikonoc na email adresu: sarka.godulova@svcamos.cz, nezapomeňte uvést jméno a u pokrmů můžete připsat recept. Nebo můžete využít služby FB messenger - posílání zpráv a fotek přes FB stránku. Kontakt na mne naleznete pod jménem "Propagace svč" s obrázkem loga SVČ Amos. Fotky budeme průběžně uveřejňovat ve fotogalerii na web stránkách (samozřejmě anonymně).
 
Těšíme se na vaše fotografie :-)
Šárka a ŠárkaVÍTÁNÍ JARA NA DÁLKU

V sobotu jsme se měli sejít společně k tradičnímu Vítání jara s folklórními soubory Slezan a Slezanek, lektory workshopů a se stánkaři, kteří zajišťovali Velikonoční jarmáreček.  Akce byla připravována v rámci projektu „Kaj  indži inači-u nas po našymu. Lidová kultura Těšínského Slezska“.  Chtěli jsme společně strávit příjemné odpoledne v kruhu známých i rodiny před nadcházejícími svátky jara.

Letos nám situace nedovolí se osobně setkat, proto vám na dálku budeme zasílat na FB od pondělka (6.4) až do čtvrtku  (9.4.) on line pořady:

6.4. pondělí – Tvoříme se Zdeňkou Jandovou velikonoční ozdoby
7.4. úterý – Pleteme karabáče s Davidem a Katkou
8.4. středa – Upečeme si beránka, mazanec nebo nádivku?
9.4. čtvrtek – Slezan a Slezanek vinšujou…

odkaz na FB stránku ke sledování (bez nutnosti přihlášení nebo registrace):
https://www.facebook.com/ddm.ceskytesin.9/

OBECNÉ INFORMACE O KLUBU:

Chcete prožít aktivně svůj volný čas?
Od ledna 2020 při SVČ Amos zahajuje činnost Klub 55+.

Zveme všechny zájemce na společné aktivity, které v průběhu roku můžete s námi absolvovat. Program budeme realizovat pro členy klubu pravidelně 1x měsíčně s tím, že se mohou účastnit rovněž všech akcí v rámci SVČ Amos za výhodných finančních podmínek (sleva na vstupy 50%).

Poplatek členů na školní rok činí 200 Kč, budeme vybírat pololetně.

Členové se budou moci  účastnit  i našich již probíhajících aktivit např. cvičení "Od hlavy až k patě", "Sobota v Amosu", celoměstských akcí nebo se zapojit do připravovaných zájmových útvarů nebo kurzů.

Nabízíme klubový program, který bychom rádi doplňovali vašimi náměty. Přivítali bychom i spolupráci z vašich řad, zapojení se do tvorby pořadů nebo organizační pomoci.

Připravované akce naleznete na www.svcamos.cz (program akcí nebo v záložce Klub 55+), na FB a budou vám rovněž zasílány na vaše emailové adresy.

Bližší informace:
Šárka Klimoszová, tel.: +420 733 530 839, e-mail: sarka.klimoszova@svcamos.cz
Šárka Godulová, tel: +420 774 730 038, email: sarka.godulova@svcamos.cz (přihlášky)