Novinky

11.05.2020 Kroužky otevřeny v omezeném režimu

Vážení rodiče, od 11.5.2020 jsou v SVČ Amos otevřeny kroužky v omezeném režimu. Prosíme rodiče, aby si přečetli své emaily s informacemi. Veškeré dokumenty jsou zveřejněny na www.stránkách v odkazu Program akcí.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Během měsíce května zveřejníme upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce. Najdete je: www.svcamos.cz --> Kroužky 2019/2020 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Klub 55+

PŘIPRAVOVANÉ AKCE PRO ČLENY KLUBU 55+:momentálně nepřipravujeme


OBECNÉ INFORMACE O KLUBU:

Chcete prožít aktivně svůj volný čas?
Od ledna 2020 při SVČ Amos zahajuje činnost Klub 55+.

Zveme všechny zájemce na společné aktivity, které v průběhu roku můžete s námi absolvovat. Program budeme realizovat pro členy klubu pravidelně 1x měsíčně s tím, že se mohou účastnit rovněž všech akcí v rámci SVČ Amos za výhodných finančních podmínek (sleva na vstupy 50%).

Poplatek členů na školní rok činí 200 Kč, budeme vybírat pololetně.

Členové se budou moci  účastnit  i našich již probíhajících aktivit např. cvičení "Od hlavy až k patě", "Sobota v Amosu", celoměstských akcí nebo se zapojit do připravovaných zájmových útvarů nebo kurzů.

Nabízíme klubový program, který bychom rádi doplňovali vašimi náměty. Přivítali bychom i spolupráci z vašich řad, zapojení se do tvorby pořadů nebo organizační pomoci.

Připravované akce naleznete na www.svcamos.cz (program akcí nebo v záložce Klub 55+), na FB a budou vám rovněž zasílány na vaše emailové adresy.

Bližší informace:
Šárka Klimoszová, tel.: +420 733 530 839, e-mail: sarka.klimoszova@svcamos.cz
Šárka Godulová, tel: +420 774 730 038, email: sarka.godulova@svcamos.cz (přihlášky)