Novinky

02.12.2020 Informace k provozu SVČ Amos

Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 22. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Klub 55+

Zdravíme vás, milí klubáci,
 
bohužel vám musíme sdělit, že plánované akce musíme zrušit. Je to dáno vládním nařízením platné od 5. 10. 2020 a rozhodnutím krajské hygienické stanice na období 5. 10. - 18. 10.2020. Děkujeme za pochopení.


DOČASNĚ POZASTAVENO! 24. září zahajujeme cvičení vycházející z jógy "Od hlavy až k patě", které bude probíhat ve čtvrtky 10:00 - 11:00 hod v SVČ Amos. Máte-li chuť si protáhnout tělo a ulevit bolesti, přijdťe!

 
ZRUŠENO! Ve středu 14. 10. vyjedeme za poznáním na Hrčavský grunt, kde se seznámíme s chodem místní farmy na Trojmezí a produkty farmy - sýrů s možností ochutnávky a zakoupení výrobků. Cestou se zastavíme s možností prohlídky v obcích  Wisla, Istebna a Jaworzynka. Přihlášky do 9. 10. , email: sarkagodulova@svcamos.cz, tel. 774 730 038.
Cena: 200 Kč, důchodci: 170 Kč, členové Klubu 55+: 150 Kč (podmínka zaplacení členství 100 Kč).
 
 
Pokud rádi zpíváte, nestyďte se a zkusíme to společně. Nejde tak o to umět zpívat, jako chtít zpívat a udělat radost nejen sobě. Bude-li nás víc, půjde nám to pěkně od srdce. No to je přece JASná věc! 
Těšíme se na vás při našich společných akcích.
 

 

 
Náhradní termíny zrušených akcí:

Náhradní termín pro výjezd na Hrčavský grunt plánujeme v říjnu. Dále vás můžeme pozvat na vánoční hru našich folklórních souborů Slezan a Slezanek s cimbálovu muzikou, která se uskuteční v Pink aréně SVČ Amos (18. 12.).
Náhradní termín posezení s prof. Kadłubcem a Irenou Cichou plánujeme po novém roce na únor.
Výjezd do Kapiasových zahrad v Goczalkowicích jsme přesunuli na jaro 2021.

Připomínáme, že můžete od září využít cvičení "Od hlavy až k patě" v dopoledních hodinách a Zpívání s kytarou - sboreček Jas (připíráme zpěváky, zpěvačky i hráče na kytaru!). Dny a časy budou upřesněny.

Těšíme se na vás!