Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Prázdniny 2019

Startujeme 18. ročník celoměstského projektu

PRÁZDNINY 2020!


Vážení rodiče, milé děti,
opět jsme připravili nabídku prázdninových výtvarných a sportovních aktivit, akcí a výletů i další novinky.

Jak jste již zvyklí, na všech akcích budete sbírat razítka za splněné aktivity do brožurky, kterou dostanete automaticky na první akci, které se zúčastníte. Registrací dítěte do projektu dává zákoný zástupce souhlas s pořizováním foto či video záznamu a jeho zveřejněním v médiích a použití v propagačních materiálech.

Když bude mít dítě splněno 10 aktivit a tedy 10 razítek, může si vyzvednout tričko s nápisem Prázdniny 2020 ve SVČ Amos, Frýdecká 690/32 na základě předložené brožury.

Akce jsou připravené pro děti, ale zúčastnit se může i rodič či doprovod. U některých akcí je dokonce nutná pomoc dospělé osoby.

SVČ Amos připravil oblíbené rodinné výlety. Podmínkou účasti dětí je účast rodiče (nebo jiné dospělé osoby) a to v rámci na 1 a více dětí maximálně 2 dospělí. Samotné děti se výletu nemohou zúčastnit. Po celou dobu výletu rodiče zodpovídají za své děti.
SVČ Amos hradí dopravné a vstupné pouze dětem. Dospělí platí účastnický poplatek, případné vstupné si hradí sami.
Výlet nebude bodován - rodinné výlety jsou formou odměny. Konkrétní podmínky k účasti budou vypsány u jednotlivých výletů. Jídlo si účastníci zajišťují sami.

Začínáme 1. 7. 2020
Čeká na vás přes 60 aktivit a za každou splněnou činnost dostane dítě do brožurky od organizátora akce razítko. Proto nezapomínejte na brožurku a noste ji s sebou! Stav vašeho bodového skóre (počet razítek) si můžete průběžně kontrolovat a porovnat s ostatními účastníky na webové stránce (odkaz - viz níže).

Slavnostní ukončení akce "Prázdniny 2020" se koná v sobotu 29. 8. 2020 v 17:00 hod v Čítárně a kavárně Avion. Účast je vymezena pro prvních 30 dětí, které nasbíraly nejvíce bodů. Tři nejlepší účastníci převezmou hodnotnou cenu, ostatní pak obdrží malou upomínku. Žádáme účastníky soutěže, aby se na vyhodnocení dostavili v tričku akce Prázdniny 2020.

Těšíme se na vaši hojnou účast.

Zkratky:
P - průběžná akce, tzn. na akci je možné přijít během uvedené doby konání a po splnění úkolu odejít.
NP - neprůběžná akce, tzn. na akci musí účastník přijít v uvedený začátek akce a nelze odejít z této akce dříve, než je akce ukončena danou hodinou (razítko dostává až po skončení aktivity)


Bodové skóre a kalendář akcí najdete na: https://prazdniny.zasipkou.cz

POKLADNÍ HODINY

Pondělí 10:00 - 16:00
Úterý - pokladna zavřena
Středa 10:00 - 16:00
Čtvrtek 13:00 - 16:00
Pátek - pokladna zavřena

Polední pauza 11:00 - 12:00