Novinky

24.01.2020 Pololetní prázdniny

V pátek 31. 1. 2020 probíhají pololetní prázdniny a nebudou se konat lekce kroužků a kurzů.

04.09.2019 POZOR!

Vážení rodiče, upozorňujeme na změnu dne konání kroužku. Angličtina pro předškoláky – STŘEDA - 15,30 – 16,30 hod. Angličtina pro děti 1. – 3. Třída – STŘEDA – 16,45 – 17,45 hod. Irský step – PONDĚLÍ – 17,30 – 19,00 hod. Čas konání zůstává stejný! Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Klubíčko SVČ - dopolední program

 

 

                                       
Najdete nás:
Každé úterý a každou středu od 9:30 – 11:00 v budově Střediska volného času Amos na Frýdecké 690/32. První patro, učebna úplně na konci chodby vlevo. 

Naše Klubíčko je otevřeno pro všechny holky i kluky, kteří neradi sedí doma a chtějí si něco vyrobit v naší nové výtvarné učebně. Pro ty, kteří si chtějí s námi zacvičit a zazpívat a možná se i něco nového naučit. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí hrát s novými kamarády. Máme k dispozici velkou hernu se skluzavkou, odrážedly, kočárky, spoustou hopíků, tajemným molitanovým hradem a balónkovým bazénem.

Cílová skupina – děti od dvou let, mohou i mladší (alespoň chodící děti vzhledem k společným aktivitám)


Šatna k odložení svršků a obuvi (prosím přezůvky s sebou, v místnostech je koberec i lino, přesuny po chodbě) je v přízemí vlevo. V šatně může parkovat i váš kočárek.

Cena programu je 40 Kč (1 dítě + dospělý doprovod), není nutno se předem hlásit, docházka individuální.