Novinky

12.01.2021 Pozastavení přihlášek do KURZŮ

Z důvodu dočasného uzavření SVČ Amos, je pozastaveno přihlašování do kurzů.

02.12.2020 Informace k provozu SVČ Amos

Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 18. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Klubíčko SVČ - dopolední program

 

 

                                       
Najdete nás:
Každé úterý a každou středu od 9:30 – 11:00 v budově Střediska volného času Amos na Frýdecké 690/32. První patro, učebna úplně na konci chodby vlevo. 

Naše Klubíčko je otevřeno pro všechny holky i kluky, kteří neradi sedí doma a chtějí si něco vyrobit v naší nové výtvarné učebně. Pro ty, kteří si chtějí s námi zacvičit a zazpívat a možná se i něco nového naučit. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí hrát s novými kamarády. Máme k dispozici velkou hernu se skluzavkou, odrážedly, kočárky, spoustou hopíků, tajemným molitanovým hradem a balónkovým bazénem.

Cílová skupina – děti od dvou let, mohou i mladší (alespoň chodící děti vzhledem k společným aktivitám)


Šatna k odložení svršků a obuvi (prosím přezůvky s sebou, v místnostech je koberec i lino, přesuny po chodbě) je v přízemí vlevo. V šatně může parkovat i váš kočárek.

Cena programu je 40 Kč (1 dítě + dospělý doprovod), není nutno se předem hlásit, docházka individuální.