Novinky

11.05.2020 Kroužky otevřeny v omezeném režimu

Vážení rodiče, od 11.5.2020 jsou v SVČ Amos otevřeny kroužky v omezeném režimu. Prosíme rodiče, aby si přečetli své emaily s informacemi. Veškeré dokumenty jsou zveřejněny na www.stránkách v odkazu Program akcí.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Během měsíce května zveřejníme upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce. Najdete je: www.svcamos.cz --> Kroužky 2019/2020 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Klubíčko SVČ - dopolední program

 

 

                                       
Najdete nás:
Každé úterý a každou středu od 9:30 – 11:00 v budově Střediska volného času Amos na Frýdecké 690/32. První patro, učebna úplně na konci chodby vlevo. 

Naše Klubíčko je otevřeno pro všechny holky i kluky, kteří neradi sedí doma a chtějí si něco vyrobit v naší nové výtvarné učebně. Pro ty, kteří si chtějí s námi zacvičit a zazpívat a možná se i něco nového naučit. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí hrát s novými kamarády. Máme k dispozici velkou hernu se skluzavkou, odrážedly, kočárky, spoustou hopíků, tajemným molitanovým hradem a balónkovým bazénem.

Cílová skupina – děti od dvou let, mohou i mladší (alespoň chodící děti vzhledem k společným aktivitám)


Šatna k odložení svršků a obuvi (prosím přezůvky s sebou, v místnostech je koberec i lino, přesuny po chodbě) je v přízemí vlevo. V šatně může parkovat i váš kočárek.

Cena programu je 40 Kč (1 dítě + dospělý doprovod), není nutno se předem hlásit, docházka individuální.