Novinky

01.07.2021 Zveřejněna nabídka ZÚ

Od 1. 7. je zveřejněna nabídka zájmových útvarů a kurzů pro školní rok 2021/2022

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Klubíčko SVČ - dopolední program s lektorem

 

 

  Klubíčko
Milé maminky, jste na rodičovské dovolené a máte doma šikovného chlapečka nebo holčičku?
Přidejte se k nám.  Klubíčko je otevřeno pro všechny holky i kluky  -  od dvou let (alespoň chodící děti), kteří neradi sedí doma a chtějí si něco vyrobit, něco se naučit a poznat nové kamarády.  Klubíčko připravuje děti na přechod z domácího prostředí do školky, má výborný vliv na počátky socializace a získávání návyků pro pobyt v kolektivu. Tyto programy jsou řízené pedagogem a mají tři bloky:
1. výtvarný, kde se děti seznamují se základními postupy a materiály pro tvoření, při nichž se zároveň zaměřujeme na rozvoj jemné motoriky.
2. v pohybovém bloku se učíme krátké básničky, písničky a říkadla doprovázené pohybem a tím zase pomůžeme rozvoji hrubé motoriky.
3.  a volná  herna, kde je prostor pro vlastní prozkoumání nádherné herničky  a získávání nových vztahů v kolektivu
Scházíme se každou  středu od 9:30 – 11:00 v budově Střediska volného času Amos na Frýdecké 690/32.


Cena programu je 40 Kč (1 dítě + dospělý doprovod), není nutno se předem hlásit, docházka individuální. Rodič hradí jen ty lekce, které skutečně navštíví.