Novinky

12.01.2021 Pozastavení přihlášek do KURZŮ

Z důvodu dočasného uzavření SVČ Amos, je pozastaveno přihlašování do kurzů.

02.12.2020 Informace k provozu SVČ Amos

Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 18. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

...hu,hu,hu, vjosna už je tu!

V měsíci březnu se většina z nás připravuje na příchod velikonočních svátků. Maminky pečou beránka nebo mazanec, děti malují vajíčka, chlapci si vyrábějí pomlázku. Pracovníci Domu dětí a mládeže v Českém Těšíně také nezahálí. Připravili pro zájemce o lidovou tvořivost a rodiny s dětmi akci s velikonoční tématikou pod názvem "...hu, hu hu, vjosna už je tu!", která se uskuteční v KVC, Zelená 3 (jídelna ZŠ Ostravská) a prostory v I.poschodí.
Zúčastnit se mohou děti všech věkových kategorií. Během tvůrčího odpoledne si mohou děti vyrobit vajíčko nebo velikonoční dekoraci, ozdobit perníček, zhotovit šperk nebo uplést pomlázku. A co ještě bude k vidění? Předjarní setkání bude dotvářet Velikonoční jarmáreček s prodejními stánkami. Během odpoledne nám v několika blocích jarní zvyky připomene vystoupení folklórních souboru Slezanek a Slezan společně s cimbálovou muzikou. Na závěr celé akce proběhne vynášení Mořany průvodem na zahradu DDM, kde bude upálena. Přijďte mezi nás, budeme hrát , zpívat a také se něco naučíme!

Kód 158027
Název ...hu,hu,hu, vjosna už je tu!
Termín konání 19.03.2016 15:00 - 18:00
Místo konání KVC Jídelna
Hlavní vedoucí Šárka Klimoszová
Věková skupina 3-99 let
Sraz účastníků od 14:30 hodin prodej vstupenek
V ceně zahrnuto program, workshopy
Jiná ujednání děti do 5 let zdarma
Cena 30,- Kč