Novinky

11.05.2020 Kroužky otevřeny v omezeném režimu

Vážení rodiče, od 11.5.2020 jsou v SVČ Amos otevřeny kroužky v omezeném režimu. Prosíme rodiče, aby si přečetli své emaily s informacemi. Veškeré dokumenty jsou zveřejněny na www.stránkách v odkazu Program akcí.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Během měsíce května zveřejníme upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce. Najdete je: www.svcamos.cz --> Kroužky 2019/2020 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

PT 5 - Zdravý pohyb bez dotace OBSAZENO

Tábory jsou i letos finančně podpořeny městem Český Těšín.
Dotace na příměstské tábory se vztahuje pouze na ty děti, které jsou občany města Český Těšín nebo Chotěbuz. Děti z ostatních měst a obcí se mohou hlásit na tábory, které jsou bez dotace. Každé českotěšínské dítě může uplatnit pouze 2 tábory s dotací. Další vybraný tábor hradí rodič již v plné výši.

Přihlašovat se na příměstské tábory můžete již od neděle 3.3.2019 on-line nebo osobně od pondělí 4.3.2019 na pokladně SVČ Amos - v pokladních hodinách.
POZOR! Telefonické přihlašování na příměstské tábory není možné!!!!!

Cenu tábora je nutno uhradit na pokladně při zápisu na PT. Bezhotovostní platby za PT musí být připsány na účtu SVČ Amos do 3 dnů od přihlášení. Po tomto termínu bude neuhrazený účastník odhlášen a na jeho místo bude přijat náhradník, který musí provést úhradu rovněž
do 3 dnů.Po zaplacení PT prosím doručte podepsanou přihlášku na pokladnu SVČ Amos.

Příměstský tábor Zdravý pohyb je zaměřený na sport a turistiku. Sportovní část bude probíhat v tělocvičně ZŠ Pod Zvonek - CS Slovenská, hřiště na Frýdecké a městském koupališti v Českém Těšíně. Účastníci se seznámí s různými druhy sportu - atletika, kopaná, plavání, badminton, stolní tenis. Turistika bude probíhat v okolí Českého Těšína - archeopark Podobora v Chotěbuzi a další turistický výlet bude do Beskyd - chata Skalka. V ceně tábora jsou svačiny, obědy, vstupné a cestovné. Prosím uveďte u přihlašování vašeho dítěte aktuální telefonní číslo.
Kontakt na hlavního vedoucího: Bohumil Sonnevend, tel. 734514440

Kód 184210
Název PT 5 - Zdravý pohyb bez dotace OBSAZENO
Termín konání 22.07.2019 07:00 - 26.07.2019 17:00
Místo konání CS - Centrum sportu, Slovenská 1, Český Těšín
Hlavní vedoucí Bohumil Sonnevend
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků 7:00 - 8:00 Centrum sportu - Svibice
Vybavení na akci sportovní oblečení a obutí, PEt láhev
V ceně zahrnuto svačiny, oběd, lektorné, vstupné
Cena 1200,- Kč
Dokumenty ke stažení

Program PT 5