Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

PT 8 - Africké rytmy (s dotací)

Tábory jsou i letos finančně podpořeny městem Český Těšín.
Dotace na příměstské tábory se vztahuje pouze na ty děti, které jsou občany města Český Těšín nebo Chotěbuz. Děti z ostatních měst a obcí se mohou hlásit na tábory, které jsou bez dotace. Každé českotěšínské dítě může uplatnit 2 tábory s dotací. Další vybraný tábor hradí rodič již v plné výši. Výjimka jsou tábory s koňmi, kde dítě může uplatnit pouze 1 tábor s dotací, druhý tábor s dotací musí být jiný než tábor s koňmi. Další vybrané tábory hradí rodič v plné výši.

Vzhledem k současné situaci, kdy nikdo nedokáže říct, jak dlouho budou mimořádná opatření platit, posouváme zatím termíny přihlašování na příměstské tábory na pátek 1. 5. 2020 a to pouze on-line.
POZOR! Telefonické přihlašování na příměstské tábory není možné!!!!!

Cenu tábora prosím uhraďte bezhotovostní platbou, platba na pokladně nebude přijímaná. Platba za PT musí být připsány na účtu SVČ Amos do 3 dnů od přihlášení. Po tomto termínu bude neuhrazený účastník odhlášen a na jeho místo bude přijat náhradník, který musí provést úhradu rovněž do 3 dnů. Po zaplacení PT prosíme, doručte podepsanou přihlášku na pokladnu SVČ Amos.


PT "Africké rytmy" je zaměřen na taneční činnost. Tábor budou tvořit kmeny se svým vlastním úborem, pokřikem, tancem, a které budou vytvářet společný program. Vydáme se navštívit zahraniční kmen v Zebrzydowicích v Polsku a seznámíme se s jejich tanci a zvyky. Nebudou chybět souboje či kmenová rada u ohně. Tábor je určen pro děti 6 - 13 let, dítě musí mít platný cestovní pas či občanský průkaz.

Sraz dětí ráno mezi 7:00 - 8:00 hod, vyzvednutí dětí odpoledne mezi 16:00 - 17:00 hod v SVČ Amos, Frýdecká 690/32. V případě změny budete informováni.

Děti budou mít svou podepsanou láhev na pití, kartičku ZP, vhodné oblečení a obuv na zahradu vzhledem k počasí, přezůvky do budovy. Dítě si přinese bílé bavlněné tričko.

Vedoucí tábora: Godulová Šárka, tel.: 774 730 038, email: sarka.godulova@svcmos.cz

Kód 194217
Název PT 8 - Africké rytmy (s dotací)
Termín konání 03.08.2020 07:00 - 07.08.2020 17:00
Místo konání SVČ - středisko volného času Amos,Český Těšín, Frýdecká 32
Hlavní vedoucí Šárka Godulová
Věková skupina 6-13 let
Sraz účastníků 7:00 - 8:00 SVČ Amos, Frýdecká 690/32
Vybavení na akci vhodné oblečení a obuv, PET láhev, průkaz ZP
V ceně zahrnuto lektorné, strava, doprava, vstupné
Cena 800,- Kč
Dokumenty ke stažení

PT 8 - Africké rytmy