Novinky

30.06.2020 Příměstské tábory

Zítra začínají příměstské tábory. Upozorňujeme rodiče, aby při nástupu dítěte nezapomněli odevzdat Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a pozorně přečetli zaslané pokyny k nástupu dítěte na tábor.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

PT 7 - Cestou necestou (s dotací) OBSAZE

Tábory jsou i letos finančně podpořeny městem Český Těšín.
Dotace na příměstské tábory se vztahuje pouze na ty děti, které jsou občany města Český Těšín nebo Chotěbuz. Děti z ostatních měst a obcí se mohou hlásit na tábory, které jsou bez dotace. Každé českotěšínské dítě může uplatnit 2 tábory s dotací. Další vybraný tábor hradí rodič již v plné výši. Výjimka jsou tábory s koňmi, kde dítě může uplatnit pouze 1 tábor s dotací, druhý tábor s dotací musí být jiný než tábor s koňmi. Další vybrané tábory hradí rodič v plné výši.

Vzhledem k současné situaci, kdy nikdo nedokáže říct, jak dlouho budou mimořádná opatření platit, posouváme zatím termíny přihlašování na příměstské tábory na pondělí 1. 6. 2020 a to pouze on-line. POZOR! Telefonické přihlašování na příměstské tábory není možné!!!!!
Cenu tábora prosím uhraďte bezhotovostní platbou, platba na pokladně nebude přijímaná. Platba za PT musí být připsány na účtu SVČ Amos do 3 dnů od přihlášení. Po tomto termínu bude neuhrazený účastník odhlášen a na jeho místo bude přijat náhradník, který musí provést úhradu rovněž do 3 dnů. Po zaplacení PT prosíme, doručte podepsanou přihlášku na pokladnu SVČ Amos.Letos jsme poprvé pro Vás připravili tábor, který je zaměřen na přírodu, zvířata a poznávání okolí. Pojďte s námi poznat krásy přírody okolo nás. Budeme chodit na výlety po okolí, na farmy, do klubu se zvířaty, na naučné stezky a po přírodních krásách okolí. Proto upozorňuji, že tábor bude fyzicky náročnější, proto prosím o zvážení, jestli je tento tábor pro vaše dítě vhodný.
Sraz dětí ve Středisku volného času Amos, budou mít děti sraz mezi 7:00 - 8:00 hod. a mezi 16:00 - 17:00hod. si zde děti vyzvednete podle rozpisu a výletů.
Na tento příměstský tábor si nezapomeňte vzít svou PET láhev na pití, pevnou obuv (nikoli otevřenou obuv), batoh, pokrývku hlavy, pláštěnku, plavky a ručník. Vše zabaleno do batůžku.
Dětem bude po celou dobu poskytnuta strava a pitný režim.
Kontakt: Michaela Ganczarczyková
e-mail: michaela.ganczarczykova?ddmtesin.cz
Tel.: 703 895 546

Kód 194215
Název PT 7 - Cestou necestou (s dotací) OBSAZE
Termín konání 27.07.2020 07:00 - 31.07.2020 17:00
Místo konání SVČ - středisko volného času Amos,Český Těšín, Frýdecká 32
Hlavní vedoucí Michaela Gańczarczyková
Věková skupina 7-13 let
Sraz účastníků Od 7:00 - 8:00 ve Středisku volného času Amos
Vybavení na akci Vhodné oblečení, pokrývka hlavy, pevná obuv, pet láhev, batoh, pláštěnk
V ceně zahrnuto Lektorné, strava, doprava, vstupné
Jiná ujednání Rozchod dětí podle denního programu
Cena 800,- Kč
Volná místa Poslední místo!
Dokumenty ke stažení

PT 7 - Cestou necestou