Novinky

16.03.2020 ZRUŠENÍ AKCÍ

Z důvodu současného epidemiologické stavu se RUŠÍ veškeré zájmové útvary, kurzy a akce do odvolání. Děkujeme za pochopení.

11.03.2020 Zrušení akce Sobota v Amosu

Z důvodu vzniklé epidemiologické situaci rušíme dne 21. 3. 2020 akci Sobota v Amosu. Děkujeme za pochopení.

28.08.2019 Platba za zájmové útvary

Platba za zájmové útvary bude možná až v měsíci říjnu! Přihlašování bude spuštěno 15.9. on-line, od pondělí 16.9. lze přihlásit osobně na pokladně. Přihláška bude elektronicky potvrzena s dodatkem platby do 3 dnů. Platbu však proveďte až si budete daným kroužkem zcela jisti. Děkujeme.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

PT 13 - V pohybu (s dotací)

Tábory jsou i letos finančně podpořeny městem Český Těšín.
Dotace na příměstské tábory se vztahuje pouze na ty děti, které jsou občany města Český Těšín nebo Chotěbuz. Děti z ostatních měst a obcí se mohou hlásit na tábory, které jsou bez dotace. Každé českotěšínské dítě může uplatnit 2 tábory s dotací. Další vybraný tábor hradí rodič již v plné výši. Výjimka jsou tábory s koňmi, kde dítě může uplatnit pouze 1 tábor s dotací, druhý tábor s dotací musí být jiný než tábor s koňmi. Další vybrané tábory hradí rodič v plné výši.

Vzhledem k současné situaci, kdy nikdo nedokáže říct, jak dlouho budou mimořádná opatření platit, posouváme zatím termíny přihlašování na příměstské tábory na pátek 1. 5. 2020 a to pouze on-line. POZOR! Telefonické přihlašování na příměstské tábory není možné!!!!!
Cenu tábora prosím uhraďte bezhotovostní platbou, platba na pokladně nebude přijímaná. Platba za PT musí být připsány na účtu SVČ Amos do 3 dnů od přihlášení. Po tomto termínu bude neuhrazený účastník odhlášen a na jeho místo bude přijat náhradník, který musí provést úhradu rovněž do 3 dnů. Po zaplacení PT prosíme, doručte podepsanou přihlášku na pokladnu SVČ Amos.

PT V pohybu je určen pro děti od 7-13 let, které se nebojí pohybu. Čekají nás výlety, sportovní pohybové hry, něco kreativity a hlavně kamarádi.
Navštívíme zábavné centrum v Ostravě, kde se seznámíme s týmovou hrou, taktikou a přesností, zažijeme trochu netradiční turistiky, projdeme se lesoparkem a mnoho, mnoho jiného.
Program bude přizpůsobován počasí.
Veškeré informace k PT na tel. č.: 777 909 206

Kód 194227
Název PT 13 - V pohybu (s dotací)
Termín konání 24.08.2020 07:00 - 28.08.2020 17:00
Místo konání SVČ - středisko volného času Amos,Český Těšín, Frýdecká 32
Hlavní vedoucí Věra Wróblová
Věková skupina 7-13 let
Sraz účastníků 7,00 - 8,00hod. - SVČ AMOS
Vybavení na akci sportovní obuv a oděv, PET láhev
V ceně zahrnuto strava, jízdné, lektorné, vstupné
Cena 800,- Kč
Volná místa volno
Dokumenty ke stažení

PT 13 V pohybu