Novinky

11.05.2020 Kroužky otevřeny v omezeném režimu

Vážení rodiče, od 11.5.2020 jsou v SVČ Amos otevřeny kroužky v omezeném režimu. Prosíme rodiče, aby si přečetli své emaily s informacemi. Veškeré dokumenty jsou zveřejněny na www.stránkách v odkazu Program akcí.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Během měsíce května zveřejníme upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce. Najdete je: www.svcamos.cz --> Kroužky 2019/2020 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Hledáme trenérku mažoretek - vedoucí ZÚ

10.04.2019 Taneční skupina mažoretek Minnie Český Těšín, která v SVČ Amos působí již mnoho let, hledá trenérku s bohatou a tvůrčí schopností vést mladé holky v tomto sportu.

Mažoretkový sport je krásným a elegantním sportem, který děti učí, aby na sobě uměly tvrdě pracovat a aby uměly bojovat, chtěly zdravě vyhrávat, ale i přijímat prohru jako motivaci k lepším výkonům a cílům. Učí je bojovat sám za sebe, ale i pracovat v kolektivu, pomáhat ostatním a podporovat celý tým.

Naše děvčata se pravidelně zúčastňují kvalifikačního kola v mažoretkovém sportu, ze kterého dále postupují na Mistrovství České republiky, Mistrovství Evropy a Mistrovství Světa.

Náplní trenéra je 2 - 3 krát týdně v odpoledních hodinách trénovat skupinu dívek, vytvářet choreografie, učit dívky novým cvikům s batonem a pomponem. S vytrvalostí a cílevědomostí připravovat dívky na soutěže a vystoupení na akcích SVČ Amos.

Práce na DPP, cena 120,-Kč/hod. - tréninky; 80,-Kč/hod. - výjezdy, soutěže.

Pedagogické vzdělání a trenérské dovednosti výhodou.

Kontakt: Adam Chalupa
Tel.: 734 514 439
Mail: adam.chalupa@svcamos.cz