Novinky

12.01.2021 Pozastavení přihlášek do KURZŮ

Z důvodu dočasného uzavření SVČ Amos, je pozastaveno přihlašování do kurzů.

02.12.2020 Informace k provozu SVČ Amos

Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 18. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Hledáme trenérku mažoretek - vedoucí ZÚ

10.04.2019 Taneční skupina mažoretek Minnie Český Těšín, která v SVČ Amos působí již mnoho let, hledá trenérku s bohatou a tvůrčí schopností vést mladé holky v tomto sportu.

Mažoretkový sport je krásným a elegantním sportem, který děti učí, aby na sobě uměly tvrdě pracovat a aby uměly bojovat, chtěly zdravě vyhrávat, ale i přijímat prohru jako motivaci k lepším výkonům a cílům. Učí je bojovat sám za sebe, ale i pracovat v kolektivu, pomáhat ostatním a podporovat celý tým.

Naše děvčata se pravidelně zúčastňují kvalifikačního kola v mažoretkovém sportu, ze kterého dále postupují na Mistrovství České republiky, Mistrovství Evropy a Mistrovství Světa.

Náplní trenéra je 2 - 3 krát týdně v odpoledních hodinách trénovat skupinu dívek, vytvářet choreografie, učit dívky novým cvikům s batonem a pomponem. S vytrvalostí a cílevědomostí připravovat dívky na soutěže a vystoupení na akcích SVČ Amos.

Práce na DPP, cena 120,-Kč/hod. - tréninky; 80,-Kč/hod. - výjezdy, soutěže.

Pedagogické vzdělání a trenérské dovednosti výhodou.

Kontakt: Adam Chalupa
Tel.: 734 514 439
Mail: adam.chalupa@svcamos.cz