Novinky

11.05.2020 Kroužky otevřeny v omezeném režimu

Vážení rodiče, od 11.5.2020 jsou v SVČ Amos otevřeny kroužky v omezeném režimu. Prosíme rodiče, aby si přečetli své emaily s informacemi. Veškeré dokumenty jsou zveřejněny na www.stránkách v odkazu Program akcí.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Během měsíce května zveřejníme upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce. Najdete je: www.svcamos.cz --> Kroužky 2019/2020 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Hledáme lektora kroužku Kinder (předškolní děti)

20.01.2020 Hledáme vedoucí kroužku: Kinder (pro předškolní děti): Náplň kroužku:


Různorodý kroužek pro ty nejmenší.Během zájmového útvaru se učí poznávat nové věci a zaměřují se na různá témata, která u dětí podporují motoriku, rozvoj tvořivosti, představivosti a komunikaci. Postaráme se o příjemnou a kamarádskou atmosféru, díky které budou mít děti nové zážitky a nové kamarády. S dětmi si hrají různé hry, zpívají, kreslí, tančí, čtou si, cvičí a jiné.

Práce na DPP, cena 140,-Kč/hod. - 

Požadavky:
DPČ, věk 18 let, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, minimálně pedagogické vzdělání v rozsahu Pedagogického minima (40 hodin), odborná způsobilost, pěkný vztah k dětem, flexibilita, kreativní přístup k řešení problémů.
Rozsah při vedení - Po - 2 hod./týdně. Nástup 1.3.2020