Novinky

02.12.2020 Informace k provozu SVČ Amos

Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 22. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Show dance

11.05.2020
Představujeme vedoucí kroužku Show dance Terku Bogaczovou.

Terku znáte z příměstských táborů, ale i jako dlouholetou lektorku přípravky Baby dance! Její taneční kariéra je dlouhá a vytrvalá, tančí od 7 let.
Věnuje se zejména  standardním a latinskoamerickým  tancům. Jejím partnerem je Michal Kozub. Tento pár  je dlouholetým členem tanečního klubu Marendi v Českém Těšíně. Terka s Michalem za svou činnost dosáhli mnoha úspěchů.
Dvojnásobní druzí vicemistři ČR v latinskoamerických tancích/ finalisté Mistrovství ČR v deseti tancích / mistři a vicemistři v klubových družstvech v latinskoamerických tancích / semifinalisté světového poháru ve Wroclavi / účastníci mistrovství Evropy a mistrovství světa v latinskoamerických tancích /tanečníci nejvyšší výkonnostní třídy M / finalisté mezinárodních soutěží v ČR i zahraničí.
Show dance byl v letošním šk. roce pro Terku výzvou! Nové zájemce učí ve stylu  zumby, kardia i solo latino. Děvčatům se po půl roce výuky daří a měly již naplánována společná vystoupení. Už se  moc těšíme na živé vystoupení!!!


Mrkněte na video, kde vám osobně kroužek představí:Můžete se také podívat na videa s choreografiemi, které připravila pro členy v době, kdy nemohli kroužek navštěvovat:
https://www.youtube.com/watch?v=cBzgj-GHjuo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=IP9xRPKhn44&feature=youtu.be