Novinky

02.12.2020 Informace k provozu SVČ Amos

Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 22. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Keramika

13.05.2020 Hlína je tvárný, variabilní materiál, dovolí vám hodně, ale vyžaduje i respekt – je stále co se učit. Je to hezký pocit, když z kusu hlíny vytváříte něco trvalého, čím můžete někoho potěšit nebo mu bude sloužit.
Existují různé techniky zpracování, tvoření z ruky nebo točení na hrnčířském kruhu, metody zdobení a barvení. Právě v tom všem je kus kouzla, někdy i trocha překvapení a úžasu. Hlavně radost z povedené práce a pocit uspokojení, když darovaný předmět danou osobu potěší.
V nabídce najdete kroužky pro děti, pro rodiče s dětmi (3-15 let), speciální kroužek keramiky a keramické kurzy pro dospělé. Vedoucí kroužků i kurzů jsou odbornice na slovo vzaté a jsou vám vždy s úsměvem nápomocny.

Těší se lektorky Míša Gańczarczyková, Ivana Izaiášová, Jana Tatková a Jitka Bazgierová.