Novinky

02.12.2020 Informace k provozu SVČ Amos

Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 22. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.

29.04.2020 Vizitky kroužků

Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.

20.04.2020 Buďte s námi

Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

FS Slezan - Cimbálová muzika

13.05.2020
Nedílnou součástí folklórního tanečního souboru Slezan je i cimbálová muzika. Primášem muziky je Václav Kolek a funkci organizačního vedoucího zastává Lukáš Kolek. Parta hudebníků je vyhledávaným tělesem i pro různé významné akce, festivaly, slavnosti. Společně s tanečníky tvoří uznávaný a vyhledávaný soubor u nás i v zahraničí, který zpracovává písně a tance Těšínského Slezska.
Uměleckou vedoucí souboru Slezan je Lenka Foltýnová Glacová. 

POZOR! Mladí hráči do 18 let! Od nového šk. roku chceme rozšířit dětskou cimbálovou muziku Slezanek. Primášem je pan Martin Sikora. Přijďte mezi nás a společně si užijeme prima vystoupení.