Virtuální realita
Objevte budoucnost každou středu!
Zveme vás na jedinečný kroužek, kde se setkává virtuální realita (VR) a umělá inteligence (AI) – dvě technologie, které mění svět.
Tento kroužek je ideální pro každého, kdo chce porozumět moderním trendům, naučit se s nimi pracovat a odnést si praktické dovednosti využitelné v práci, podnikání, vzdělávání i volném čase.
V malé skupině (max. 7 osob) budeme každou středu objevovat možnosti umělé inteligence – naučíte se používat nástroje jako je ChatGPT, generátory obrázků nebo videí, a zároveň si vyzkoušíte práci s VR brýlemi a tvorbu ve virtuálním prostředí.
Kroužek je přístupný i úplným začátečníkům – není třeba mít předchozí technické znalosti. Důležitá je jen chuť zkoušet nové věci a objevovat, jak technologie mohou obohatit náš život.
Vede ho zkušená lektorka, která spojuje svět technologií s lidským přístupem a umí vysvětlit složité věci jednoduše a srozumitelně.
Základní informace
Kód
151407
Název
Virtuální realita
Místo konání
SVČ - Středisko volného času Amos, Český Těšín, Frýdecká 690/32
Hlavní vedoucí
Veronika Skorokhod
Věková skupina
9-12 let
Vybavení na akci
přezůvky
V ceně zahrnuto
lektorné, materiál
Datum zahájení
24.09.2025
Datum ukončení
27.05.2026
Dny konání
ST 15:00-17:00
Volná místa
Obsazeno
Rok
1 800 Kč
Zpět