Novinky

24.06.2019 POKLADNA UZAVŘENA

Dne 24.6.2019 pokladna z důvodů dovolených uzavřena. Děkujeme za pochopení

19.02.2019 Registrace nových členů před přihlášením na příměstské tábo

Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.ddmtesin.cz v menu tábory - postup oři on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!

Kontakty

Výchozí oddělení

Eva Juricová

Eva Juricová - Ředitelka SVČ Amos

Email: reditelka@svcamos.cz

Mobil: 774 730 034

Zdenka Burda

Zdenka Burda - Statutární zástupce ředitele

Email: zdenka.burda@svcamos.cz

Mobil: 774730036

Michaela Papíková

Michaela Papíková - Ekonom

Email: ekonom@svcamos.cz

Mobil: 774 730 037

Monika Kiková

Monika Kiková - Finanční a bezpečnostní referent, pokladní

Email: monika.kikova@svcamos.cz

Mobil: 739 486 071

Veronika Juricová

Veronika Juricová - Administrativní a personální pracovník

Email: veronika.juricova@svcamos.cz

Mobil: 734 514 441

Nikola Hrivňáková

Nikola Hrivňáková - Pedagog volného času

Email: nikola.hrivnakova@svcamos.cz

Mobil: 774 730 035

Michaela Ganczarczykova

Michaela Ganczarczykova - Pedagog volného času

Email: michaela.ganczarczykova@svcamos.cz

Mobil: 703 895 546

Adam Chalupa

Adam Chalupa - Pedagog volného času

Email: adam.chalupa@svcamos.cz

Mobil: 734 514 439

Bohumil Sonnevend

Bohumil Sonnevend - Pedagog volného času, vedoucí CS

Email: bohumil.sonnevend@svcamos.cz

Mobil: 734 514 440

Hubert Witosz

Hubert Witosz - Pedagog volného času

Email: hubert.witosz@svcamos.cz

Mobil: 734 514 438

Šárka Klimoszová

Šárka Klimoszová - Produkční, programový a kulturně výchovný pracovník

Email: sarka.klimoszova@svcamos.cz

Mobil: 733 530 839

Šárka Godulová

Šárka Godulová - Produkční, programový a kulturně výchovný pracovník

Email: sarka.godulova@svcamos.cz

Mobil: 774 730 038

Lucie Bačíková

Lucie Bačíková - Provozní

Email: lucie.bacikova@svcamos.cz

Mobil: 734 514 437