Z důvodu dočasného uzavření SVČ Amos, je pozastaveno přihlašování do kurzů.
Vážení rodiče, od 7. 12. otevíráme naše středisko do 18. 12. a poté následují vánoční prázdniny. V novém roce zahajujeme v pondělí 4. 1. 2021. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, zda bude činnost plynulá či bude omezena nebo přerušena. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti budeme činnost kroužků prodlužovat do konce června 2021 a za ostatní neodučené hodiny budeme vracet zápisné. Po vypočtení vratek za neodučené hodiny budou peníze bezkontaktně převedeny na účet rodiče. Těšíme se, až se prostory našeho Amose znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví.
Upoutávky na vybrané kroužky, které budeme otevírat v příštím školním roce najdete: www.svcamos.cz --> Kroužky 2020/2021 --> Vizitky kroužků.
Videa, návody, nápady a inspirace na sportovní, taneční, kreativní či zábavnou činnost najdete v záložce Aktivity pro rodiče s děmi.
Vážení rodiče, prosíme Vás zkontrolujte si Vaší registraci v našem systému. Noví členové se musí před prvním přihlášením do zú, kurzu, táboru do systému nejprve zaregistrovat. Přesný postup najdete na www.svcamos.cz v menu tábory - postup při on-line přihlašování. registrace : https://ddmtesin.iddm.cz Telefonicky nebude možno přihlašovat !!!!!!
27.05.2020 Kroužek pro začátečnice a mírně pokročilé, které pak přestupují do souboru Daliyah.
11.05.2020 Taneční kroužek, v němž se pojí moderní prvky s latinskoamerickými, zumby a dalších tanečních stylů.
05.05.2020 Představujeme kroužek, který je velmi oblíben mezi chlapci všech věkových kategorií - představujeme Le parkour.
05.05.2020 Rádi bychom vám představili další zájmový útvar SVČ Amos, který je určen především pro předškolní děti ve věku od 4-6let. U této cílové skupiny se zaměřujeme především na rozvoj představivosti, fantazie, komunikaci a práci s materiálem.